A10:Rannamaja saade

Telesaates "Rannamaja" kolmandas hooajas osales ka Marek-Lars Kruusen

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
Avaldame järgnevalt facebookis avaldatud kirja täismahus:
Kõik, kes vaatavad selle hooaja Rannamaja saadet ja näevad sel üht tuttavat kuju, kelle nimi on Lars, siis teadke, et see olen tõesti mina. Väga paljudel tekkisid sellega seoses küsimused ja nüüd vastangi ma siin nö valjuhäälselt, et siis ei pea hakkama igale ühele eraldi seletama.
Sel suvel käisin Rannamaja saate võtetel, vallaliste peol. Seda saabki näha saates, ilmselt neljandas jaos. Saates ma rohkem enam ei osalenud, kuna polnud soovi. Seltskond oli pidulisi täis, ehkki ekraanil võib jääda veidi teistsugune mulje paljudest asjadest. Minu ekraaniaeg on suhteliselt vähe, kuid reaalselt möllasin ja jutustasin teistega päris palju. Suurema tähelepanu sai see teine noormees, kes tuli meiega kaasa, kuid pole minuga tuttav.
Ma pean kindlasti ära mainima seda, et saates olijad on tegelikult normaalsed tänapäeva noored oma vigade ja plussidega, kuid saate montaaž jätab neist pisut teistsugusema mulje. Peab arvestama sellega, et tegemist on tõsielu realityga, milles on paljud asjad näideldud ja ekspluateeritud. Saate formaat näeb ette niiöelda enda lollikstegemist või tsirkuse tegemist, kuigi seal olijad tegelikus elus ei pruugi seda mitte olla. Mina olen seda seltskonda oma silmaga näinud ja minu silmis on need inimesed täpselt samasugused nagu me kõik keskkoolis oleme olnud või 20. ndates eluaastates.
Allolev foto on tehtud minu poolt. Vot sellise bussiga me kõik sinna läksimegi. Foto tegemise ajal tehti tol hetkel vahepeatus, kus me pidime saates osalemise lepingutele allkirju panema. Kõik muud fotod keelati ära.
Kõike head soovides, Marek-Lars Kruusen
Allikas: Facebook
Esimese foto allikas: TV3 Play
Märksõnad: Rannamaja, Marek-Lars Kruusen, reality-show, telesaade, noored, vallatud, suvi, kuulsus.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.