U7:Maailma võimsaim mäng

Milline on maailma võimsaim ja ilusaim digitaalne maailm?

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
Videomäng nimega “Assassin’s Creed Odyssey: The Fate of Atlantis” ilmus 23. aprillil 2019. aastal. Selle mängu väljaandja oli Ubisoft ja see ilmus kõige pealt playstation 4 mängukonsoolil. Tegemist on “Assassin’s Creed Odyssey” laienduspaketiga, mida saab Playstation Store kaudu alla laadida.
Ilu ja kunst on küll vaataja silmades, kuid sellegipoolest saab ära mainida, et antud mängu visuaalsus on uskumatult võimas. Võib liialduseta öelda, et tegemist on ühe võimsaima ja ilusaima digitaalse maailmaga, mis on kunagi arvutitega loodud. Sellist maastiku visuaalset narratiivi annab mängumaailmas, ja miks mitte ka kogu digitaalses maailmas, ikka otsida. Meisterlikult vormitud tekstuurid ja omapärane maailma atmosfäär lööb iga mängija täiesti paffiks.
Arhitektuur on segu antiik-kreekast ja kunagisest fantaasiamaailmast Atlantisest, mis olevat kunagi väga ammu kusagile Vahemerre ära uppunud. Antud mängumaailmas tundub, et Atlantis on merejumala Poseidoni kodu, kuningriik või midagi taolist.
Peab veelkord ära märkima, et tegemist on ühe võimsaima ja ilusaima digitaalse maailmaga, mis on seni arvutitega loodud. Soovitan kindlasti seda mängida ja mitte lihtsalt algusest lõpuni monotoonselt mängida, vaid nautida igat nurka, kuhu võite antud mängus sattuda. Uskuge, see on teie aega väärt.
Märksõnad: videomäng, Atlantis, Odyssey.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.