U29:Vanglaplaneet

Elu planeedil Maa sarnaneb suuresti vanglaga

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
Piibli Vana Testamendi järgi on inimkond pattu langemise tõttu ( Adama ja Eeva lugu ) Paradiisist välja heidetud ja seetõttu inimeste „otsene kontakt“ Jumalaga katkestatud. Mõnevõrra sarnaneb see tänapäeva ufo-uuringutest saadud andmetega, milles ilmneb, et maavälised tsivilisatsioonid on küll reaalselt olemas, kuid avalikult „nad“ inimestega kontakti ei võta. See pigem tähendab seda, et inimtsivilisatsioon on „ära isoleeritud“ maavälistest tsivilisatsioonidest.
Ilukirjanduslikult väljendades on inimkond katk, mis on nakatunud kurjusega. See levib põlvest põlve edasi ja seetõttu tuleb hoida inimsugu teistest kosmose tsivilisatsioonidest isolatsioonis ja mitte lasta inimestel levida kosmosesse. Ufo-uuringutest on ka veel selgunud, et maaväline elu on sarnane ( kui mitte üks-ühele ) Maailmataju ülitsivilisatsiooniteooria poolt kirjeldatud elukorraldusele ning „nende“ vaimne „dimensioon“ või olemus eksisteerib nõnda nagu on kirjeldatud Maailmataju unisoofilises psühholoogias, mis on samuti välja tulnud paljudes ufo-uuringutes.
Kõik see vihjab sellele, et planeet Maa on nagu hiigelsuur ( terve planeedi suurune ) vangla, milles inimesed on aheldatud oma füüsilistesse kehadesse patte lunastama, et pääseda taas taevasse paradiisi Jumala juurde ehk maavälisesse ülitsivilisatsiooni. Kuid maapeal peavad inimesed bioloogiliste kehadena igapäev oma ellujäämise pärast muretsema nagu näiteks toidu, vee, peavarju, riiete, tervise, elu jms.
Lõputud sõjad ja konfliktid erinevate inimeste, rahvaste ja isegi riikide vahel ehk inimeste kuritegevuse eksisteerimine näitab ainult seda, et tegemist on pättide ja varaste planeediga. Taeva poole kõrguvad kivist hooned ja muud elumajad sarnanevad vangla müüriseintega, mida me kohtame viisakalt väljendudes mingisugust kinnipeetavat asutust külastades.
Piibli Vana Testamendi järgi on inimkond langenud pattu Aadama ja Eeva Jumala käsust üleastumise tõttu. Seepärast on inimkond paradiisist välja heidetud. Inimkonna pattu langemine ja paradiisist välja heitmine vihjab vanglaplaneedi Maa olemusele, mille korral on kogu meie planeet tegelikult üks suur vangla, milles me elame sünnist surmani.
Pattu langemise korral on kõik elavad inimesed patused olendid ja seetõttu on patuste olendite koht vanglas nii nagu meie paneme oma kurjategijaid vangikongi või arestimajja. Paradiisist väljaheitmine tähendab inimkonnale isolatsiooni teistest maavälistest tsivilisatsioonidest. Kõrgtehnoloogiliste võimalustega maavälise tsivilisatsiooni keskkond on meile kui inimkonnale paradiis, sest üliarenenud tsivilisatsiooni poolt loodud tehnoloogia on meile maagiast eristamatu.
Allikas: www.maailmataju.info
Märksõnad: vangla, UFO, tulnukad, Jumal, Piibel, vaim.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.