U3:Pastori lugu

Pastor Mart Metsala ja diakon Veikko Võsu võtavad lahti Jumala Sõna olemuse, selle toimimisviisid ja väe

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
Pastor Mart Metsala ja diakon Veikko Võsu võtavad antud videos lahti Jumala Sõna olemuse, selle toimimisviisid ja väe. Antud videos kirjeldatakse suurepäraselt Jumala olemusest ja Tema Sõnast, mis on niivõrd hästi lahti seletatud, et see peaks olema kohustuslikuks vaatamiseks/kuulamiseks kõikidele kristlastele ja harivaks ülevaateks mittekristlastele. Antud videos on kirjeldatud Jumala Sõna, mis esineb kristlaste püharaamatus Piiblis, mitte mõnes muus usundi püharaamatus, näiteks Koraanis. Video youtube URLi aadressi kaudu saab lähemalt tuttavaks ka teiste teemadega, millest kõneleb pastor Mart Metsala.
Mart Metsala on Eesti Valguse Tee Vabakoguduse pastor. Koguduse tegemistega saab kursis olla veebiaadressil: http://web.valgusetee.ee/ .
Valguse Tee Vabakogudus on registrisse kantud täisnimega Eesti Evangeelsete ja Vabakoguduste Liit (EEVL) Valguse Tee Vabakogudus. Võib öelda ka lihtsalt Valguse Tee kogudus. See on asutatud 1992. aasta 23. augustil ja see kuulub Eesti Evangeelsete ja Vabakoguduste Liitu. Koguduse algusaastad ulatuvad 1986 – 1988 aastatesse, mil kohtuti ja töötati kuni Valguse Tee koguduse moodustamiseni. Praegu on koguduses ligikaudu 300 liiget.
Märksõnad: Jumal, pastor, kogudus, kirik.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.