U8:UFO-ajaloo kuulsaim juhtum

Saagem tuttavaks UFO-ajaloo kuulsaima ja usaldusväärseima juhtumiga

Toimetaja: Marek-Lars Kruusen
UFO-ajaloo ilmselt kõige kuulsam ja usaldusväärseim juhtum on kahtlemata seotud Betty ja Barney Hilliga. Nende juhtum seisneb järgmises.
Sotsiaaltöötaja Betty ja postiametnik Barney Hill sõitsid 1961. aasta septembris pärast Kanadas veedetud puhkust öösel tagasi koju. Kodutee kulges White´i mägede kaudu Uus-Inglismaale. Sinna jõudnud nägid nad taevas neile lähenedes banaanikujulist valguslaiku. Batty ja Barney Hill nägid illuminaatoritest silmitsevaid olendeid. Kuid edasi ei juhtunud mitte midagi ja nad jõudsid kenasti tol ööl koju – vähemalt nii arvasid nemad.
Kuid hiljem avastasid nad oma auto värvkattele tekkinud kummalisi laike ja umbes tunnine ajavahemik oli kadunud enne kui nad koju olid saabunud. Hiljem hakkasid nad nägema oma unenägudes kummalisi olendeid, kes viivad läbi meditsiinilisi eksperimente. Neil tekkisid stress ja nad pöördusid abi saamiseks Bostonis tegutsevalt psühhiaatria doktorilt Benjamin Simonilt.
Viimane hakkas tegema nende peal pikka raviprotseduuri ja selle käigus sooritati ka hüpnoosi seanss. Abielupaari mäludes sobrades ja hirmude põhjuseid otsides jõudis siis doktor tolle saatusliku autosõiduni. Doktor Simon arvas seda, et tekkinud luupainajad on pärit Betty ja Barney Hilli pettekujutelmadest, mis ei ole tegelikkusega üldsegi seotud.
Doktor aitas neil selliseid „tumedaid“ episoode raviprotseduuri ajal meenutada. Ja nii tuligi patsientidele meelde see, et koju sõites peatas neid teel maaväline kosmoselaev. Betty ja Barney Hill võeti kosmoselaeva pardale mingisuguste tundmatute meeste poolt, kellel olid suured silmad pilused ja näod üsna kahvatud.
Kosmoselaevas sooritati neil põhjalik meditsiiniline läbivaatus. Bettyle torgati nõel läbi naba otse kehasse. Selline eksperiment olevat seotud just rasedustestiga. Vähemalt nii väitsid need tundmatud olendid.
Sellise protseduuri võtsid tarvidusele ka meie arstid, kuid seda alles aastaid hiljem tollest juhtumist. Inimloote veekesta proove võttes saab teha kindlaks lapse Downi sündroomi esinemise või mitte. Nii mehelt kui ka naiselt võtsid kummalised olendid juukse- ja vereproove. Neile näidati ka mingisuguseid tähekaarte, kus oli ära näidatud nende kodumaailm ja isegi tähtedevahelised kaubateed.
Selline juhtum põhjustas avalikuses suurt sensatsiooni, kui kirjanik John Fuller antud loo üksikasjad 1965. aastal avalikustas.
Allikas: www.maailmataju.info
Foto allikas: https://www.history.com/news/first-alien-abduction-account-barney-betty-hill
Märksõnad: ufod, tulnukad, abielupaar, Hillid.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.